흑백레이저

przepraszamy za bardzo poliwęglan zespolony wszelkie niedogodności

by anonymous posted Nov 07, 2018
?

단축키

Prev이전 문서

Next다음 문서

ESC닫기

크게 작게 위로 아래로 댓글로 가기 인쇄
Extra Form
처리결과 신청접수

przepraszamy za bardzo poliwęglan lity podstawowe niedogodności. Lokalne cenę i przystępność istnieją aktualnie niedostępne na rzecz wprowadzonego kodu pocztowego. ażeby przyjąć informacje odnośnie do lokalnych cen oraz dostępności, skontaktuj się z najbliższym salonem sprzedaży Ferguson bądź skontaktuj się spośród działem obsługi klienta poniżej spodem adresem. przedsiębiorstwo Nomad odświeżyła własną linię produktów w tamtym roku, oferując interesujące opcje skóry na rzecz użytkowników Iphone X.

przedsiębiorstwo znana może być ze swych produktów Apple, która zaczęły się spośród pękiem kabla Lightning długie lata owemu, wbrew takie odtąd rozszerzyły się o kable, ładowarki, akcesoria Apple Watch, portfele oraz masa tego typu

przedsiębiorstwo przesłała w naszej sytuacji ciekawe przezroczyste etui Folio, Rugged Case, puzderko na karty, futerał Clear Case oraz folio Leather Iphone X, iżby je zobaczyć, poniżej znajdują się zdjęcia i krótkie wrażenia spośród naszych doświadczeń spośród nimi. Nomad wielce ułatwia rozpakowanie poliwęglan lity sprawy, dzięki temu w jaki sposób właściwie wszystko powinieneś wydusić klapkę w dole pod każdym względem każdej paczki, tudzież walizka bezpiecznie siedzi wewnątrz, opierając się na kawałku plastiku. Poniżej znajdują się zdjęcia zarówno z przodu, jak iz tyłu takich futerałów, jakie istnieją ozdobione skórą garbowaną roślinnie spośród pochodzącego z Chicago Horween, firmy wywodzącej się spośród dawnej garbarni w Stanach Zjednoczonych. Po pierwsze, mamy Clear Folio na Iphonea X, w którym znajdzie się twój najświeższy Iphone w przezroczystej obudowie spośród poliwęglanu, oferujący stopę ochrony na wypadek upadku, pomimo takie także takie takie miejsce na karty kredytowe oraz to miejsce na banknoty.

to zadziała spośród bezprzewodowym

to zadziała spośród bezprzewodowym ładowaniem i może być wycenione na.

usd

skóra Horween może być faktycznie ładna, miękka w dotyku i świetnie pachnie. Na skórze znajdują się cieńsze wycięcia na przyciski głośności, przez co możesz nadal napierać jakże pokrywa może być zamknięta na telefonie Iphone X.

skóra rozciąga się z boku i na plecy. taki przypadek gramatyczny gramatyczny dodaje nieco luzem do Iphonea X, mimo to jeśli chciałbyś monitorować własną inwestycję, może to być ustępstwo, o którym powinieneś pomnieć. Następny poliwęglan lity może być wytrzymały pokrowiec na Iphone X, znów ze skórą Horween, owinięty wokół ramy poliwęglanowej Dow Dupont połączonej z gumowym termoplastycznym elastomerem Tpe.

w środku mieści się podszewka z mikrofibry, która chroni Iphonea X

również skóra zapewnia przyczepność do telefonu oraz może być wielce dopasowana, w jaki sposób Twój Iphone X może być w środku, może być trudno wyskoczyć spośród Iphonea X, dodając pewności siebie kiedykolwiek upuścisz swój telefon. masz możliwość zobaczyć, że skóra podniesie trochę zadrapań, co z czasem powiększy jej patynę.

przednia warga może być podniesiona w sprawie ochrony.